O nas

AVIBEX Wojciech Masewicz jest przedsiębiorstwem prywatnym z kapitałem polskim istniejącym od 1986r.
Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu i montażu konstrukcji stalowych metodami konwencjonalnymi i z zastosowaniem śmigłowców.

AVIBEX realizuje demontaże i montaże kominów stalowych, instaluje na dużych wysokościach dyfuzory, tłumiki hałasu i urządzenia klimatyzacyjne, montuje wieże i maszty stalowe łącznie z antenami radiowymi i telewizyjnymi oraz ich instalacjami. Montuje koleje linowe i wyciągi narciarskie.

Dysponujemy zespołem projektantów, kadrą kierowniczą i zespołami doświadczonych montażystów, które gwarantują profesjonalne wykonanie projektów i ich realizację.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych, zarówno metodami tradycyjnymi jak i z zastosowaniem śmigłowców. Dbamy o solidne i terminowe wykonanie inwestycji dzięki starannie przeszkolonemu zespołowi specjalistów. Nasi pracownicy łączą umiejętności oraz kondycję alpinistów z unikalną wiedzą inżynierów i pilotów.

Najwyższa jakość usług oraz krótkie terminy realizacji inwestycji to żelazne atuty firmy AVIBEX’u. Zostało to potwierdzone certyfikatem jakości ISO 9001, rekomendacjami Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych oraz wszystkich zleceniodawców.

Realizujemy szereg zleceń dla energetyki- zarówno montaż elementów instalacji przesyłowych jak i budowę linii WN i SN.

Wykonaliśmy ponad 500 wieżowych stacji bazowych dla operatorów telefonii komórkowej i telekomunikacji

Montowaliśmy szereg masztów pomiarowych dla energetyki wiatrowej.

Jesteśmy często obecni na terenach górskich realizując montaże kolei linowych, skoczni narciarskich, wysokich masztów oświetleniowych.

Zawsze pracujemy z ogromną precyzją i starannością, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Mimo, że wykorzystujemy dźwigi latające, które w powszechnej opinii są najdroższe, to koszt naszej usługi jest zwykle niższy niż montaż tradycyjny.